Parafia świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Liturgia Triduum: PDF Drukuj
czwartek, 09 kwietnia 2020 13:30

 

LITURGIA TIDUUM  PASCHALNEGO w mediach naszej diecezji

 

1. Wielki Czwartek - 9.04

 

 

Msza Krzyżma świętego w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie o godz. 10.oo. Transmisja liturgii w Internecie na stronie Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (www.archwarmia.pl ).

Msza Wieczerzy Pańskiej w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie 9 kwietnia o godz. 19.oo. Transmisja liturgii na stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

2. Wielki Piątek - 10.04

Liturgia Męki Pańskiej w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie, o godz. 19.oo. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

3. Wielki Sobota - 11.04

Liturgia Wigilii Paschalnej w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie o godz. 20.oo. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

3. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04

Msza św. Rezurekcyjna w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie o godz. 6.oo. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

Msza św. w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie o godz. 11.oo - Transmisja na TVP3 Olsztyn a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).

4. Poniedziałek Wielkanocny - 13. 04

Uroczysta Msza św. w drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego w konkatedrze św. Jakuba w Olsztynie o godz. 11.oo. Transmisja liturgii na antenie i stronie: Radia Olsztyn, a także na kanale You Tube Gazety Olsztyńskiej i stronie internetowej archidiecezji warmińskiej (archwarmia.pl).