Parafia świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Żywy Różaniec PDF Drukuj


Spotkania wspólnoty odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 17.00, gdzie omawiane są intencje na dany miesiąc.

Każdy zobowiązany jest do modlitwy różańcowej (swojej tajemnicy) w intencjach, które otrzymuje na kartkach lub poprzez stronę internetową.

 

INTENCJE  RÓŻAŃCOWE  - LISTOPAD - 2022 r.

 

PAPIESKA  INTENCJA  EWANGELIZACYJNA:
"Módlmy się, aby dzieci, które cierpią - te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty - miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny".

INTENCJA  KRAJOWA:
"O pokój w Polsce i w Jej sąsiedztwie. O mądrość i roztropność dla polskich polityków, by przez nierozważne działania nie narażali Polaków na niebezpieczeństwo".

INTENCJA  PARAFIALNA:
"Za wszystkich zmarłych naszych parafian, członków wspólnot modlitewnych, dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii, by Miłosierny Bóg był ich wieczną nagrodą w niebie".

INTENCJA  STAŁA:
"O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla wszystkich żyjących dobroczyńców naszej parafii".

 

ŚWIĘCI  HIACYNTO  I  FRANCISZKU,  MÓDLCIE  SIĘ  ZA  NAMI!
Błogosławiona Paulino Jaricot, módl się za nami!

******************

INTENCJE  RÓŻAŃCOWE  - GRUDZIEŃ - 2022 r.

 

PAPIESKA  INTENCJA  EWANGELIZACYJNA:
"Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym".

INTENCJA  KRAJOWA:
"Módlmy się o pokój na Ukrainie - w sąsiedztwie Polski, o pokój w Polsce, niech  Adwent i czas Bożego Narodzenia zbliżą  naszych  rodaków  do Boga i pomogą na co dzień budować zgodę i jedność Polaków".

INTENCJA  PARAFIALNA:
"Módlmy się za ludzi obojętnych religijnie, by Bóg który szczególnie zbliża się do człowieka przez adwentowe czuwanie i radość Bożego Narodzenia, obdarzył ich łaską wiary i obudził w nich tęsknotę za Bogiem".

INTENCJA  STAŁA:
"Za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii, żyjących i zmarłych".

 

ŚWIĘCI  HIACYNTO  I  FRANCISZKU,  MÓDLCIE  SIĘ  ZA  NAMI!
Błogosławiona Paulino Jaricot, módl się za nami!