Parafia świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Żywy Różaniec PDF Drukuj


Spotkania wspólnoty odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 17.00, gdzie omawiane są intencje na dany miesiąc.

Każdy zobowiązany jest do modlitwy różańcowej (swojej tajemnicy) w intencjach, które otrzymuje na kartkach lub poprzez stronę internetową.

******************

INTENCJE RÓŻAŃCOWE - WRZESIEŃ - 2023 r.


PAPIESKA  INTENCJA  EWANGELIZACYJNA:
"Aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach życiowych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za bezwartościowych".

INTENCJA  KRAJOWA:
"Aby rodzice, w nowym roku szkolnym, troszczyli się o życie religijne swoich dzieci, także przez uczestnictwo w lekcjach religii swoich synów i córek, przez ich życie sakramentalne i żywy kontakt z Bogiem".
INTENCJA  PARAFIALNA:
"W intencji Jerycha Różańcowego w naszym kościele,  w tym roku, o życzliwe, ochotne, aktywne włączenie w to dzieło modlitewne  kobiet, mężczyzn, także ludzi młodych i nie tylko naszych parafian"."

INTENCJA  STAŁA:
"Za wstawiennictwem św. Józefa, o znalezienie dobrego zakrystianina - kościelnego dla naszej parafii".


ŚWIĘCI  HIACYNTO  I  FRANCISZKU,  MÓDLCIE  SIĘ  ZA  NAMI!
Błogosławiona Paulino Jaricot (Żariko), módl się za nami!

*******

INTENCJE  RÓŻAŃCOWE  NA  PAŹDZIERNIK  2023 r.


PAPIESKA  INTENCJA  EWANGELIZACYJNA:

"Za Kościół, aby przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata".


INTENCJA  KRAJOWA:

"Za Polskę, Ojczyznę naszą, by szanowane w niej były Boże wartości, które pomagają budować pomyślną przyszłość Polaków".


INTENCJA  PARAFIALNA:

"O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę Maryi w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Św. które rozpoczynamy w naszej parafii".


INTENCJA  STAŁA:

"Za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii, żyjących i zmarłych".

 

ŚWIĘCI HIACYNTO I FRANCISZKU, MÓDLCIE SIĘ ZA NAMI!

Błogosławiona Paulino Jaricot módl się za nami!