Parafia świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Ruch Światło-Życie PDF Drukuj

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy tworzą w naszej parafii, powstałą w 2002 roku, wspólnotę Ruchu Światło-Życie, która została założona przez księdza Pawła Biadunia. Od tamtej pory regularnie spotykamy się i staramy zbliżać do Boga przez spotkania w małych grupach, w czasie których czytamy i poznajemy Pismo Święte. Otwieramy się także na drugiego człowieka poprzez śpiew i zabawę. Serdecznie zapraszamy KAŻDEGO na spotkania ogólne, na których spotyka się cała wspólnota. Odbywają się najczęściej w soboty (oprócz pierwszej soboty miesiąca) o godzinie 17.45 na plebani.

SPOTYKANIA OGÓLNE MAJĄ NASTĘPUJĄCY CHARAKTER:

I. Msza Święta (pierwsza środa miesiąca)

II. Spotkanie biblijne (rozważania wokół Ewangelii) lub Nabożeństwo okresowe, konferencja liturgiczna

III. Agapa

W naszej parafii mamy obecnie jedną grupę w skład której wchodzą: Marta Mękal - aniamtor; Magda Szagała - skarbnik; Natalia Hejka; Ewelina Podgórska; Karolina Orłowska; Michał Kołakowski; Paweł Witowski; Julia i Sara.

SPOTKANIE W GRUPIE ODBYWA SIĘ W KAŻDĄ ŚRODĘ (lub w innym odpowiadającym dla większości dniu) O GODZ. 18.00 W DOMU PARAFIALNYM.

Swoją pomocą wspierają nas nasze studentki: Paulina Węglarz, Agata Węglarz, Paulina Bera, Joanna Koczkodon, Joanna Wrońska.

W każdą środę o godzinie 19:15 zapraszamy na Mszę Świętą młodzieżową ZAPRASZAMY!!! z wyjątkiem miesięcy wakacyjnych i okresu kolędy

W pierwszą środę miesiąca Msza św. z udziałem młodzieży w intencji naszej Wspólnoty Ruchu Światło Życie.

Zdjęcia w zakładce: GALERIA